3.Kolo SONH - Pls hlásek TU jsem tam jako Aiko-chan, kdyby jste chtěli diplomek,písněte :)

Moje kecy

Já sem strašnáááxD

1. července 2009 v 16:59 | Aiko-chan
Ano,ano ... ukamenujte mě, zabte mě, spalte mě, ukřižujte mě ... co chcete, jen směle do toho:D Já vím, že jsem s tím strašná ... ale opravdu... THE END ... stěhujeme se:D A vážně na tom nejsem zas tak blbě ... mám za sebou teprve 3 staré blogy i s tímhle xD Už nebudu slibovat, že si jiný nezaložím ... stejně to poruším, já to vím XDXD za chvíli se se mnou bude bát každý SB ... ale teď důvody (čti výmluvy) proč se přesouvám:

 • Nehorázný bordel v rubrikách
 • Obas blogu obsahuje i cizí práci (recenze,aj.) a vážně jsem líná to všechno hledat a mazat -_-
 • Touha po změně xD
 • A to bude asi vše ...
Vím,vím ... výmluvyyyxD Ale něco se ve mě pohlo ... nějak se mi tenhle blog zhnusil tím, že tu není skoro žádná moje práce (designy, recenze, aj.) Odkaz na nový blog dám jen pokud bude zájem:)

1.čercence 17:05 - článek byl zveřejněn asi před 5 minutami a už jeden spam pod ním:D Jinak jsem asi dala zajímavý nadpis, když je tu najednou z ničeho nic 8 online lidí ...:D
17:14 - 14 LIDÍ ONLINE?! O_O
17:20 - kašlem na to, tady je odkaz na new blog:D >>>http://anime-crazy-world.blog.cz<<<

Pokračuje se:)

24. června 2009 v 15:45 | Aiko-chan
Ano,je to tak. Po dlouhé odmlce přichází článek. A snad nebude první a poslední:) Nebudu říkat, že nebyl čas a takové ty kraviny:D V podstatě času bylo až až ale nebyla nálada. Nebudu se rozepisovat a tady je plán, který se bude uskutečňovat postupně, jeden den po druhém ode dneška až do 30 června:))
 • Smazání článků s nudným obsahem (též článků, ve kterých se nezobrazují obrázky)
 • Úprava rozcestníků
 • Smazání nepodstatných článků
 • Nový design
 • Nové články
 • Nový styl
 • Úprava menu
 • Protřídění SB
 • A další ...:)

New Anime a Rekonstrukce blogu

5. dubna 2009 v 11:25 | Aiko-chan
Sate ^^
Jak už napovídá titulek, přibydou new anime a bude menší rekonstrukce blogu. Nejdříve jsem chvíli přemýšlela, jaké anime sem přidám (počítám i ty, které tu už jsou ale nemají rozcestník) a zde je seznam:
 • Shugo Chara - Anime mě totálně zaujala, hlavně neko modrovlásek ^^
 • Nana - Viděla jsem videa, určo přibyde ^^
 • Hellsing - Mám rozkoukané, určo znáte :)
 • Chrno Crusade - Budou všechny dílky i CZ titulky ^^ (Chybí jen rozcestník)
 • Soul Eater - Také rozkoukané, šílená anime - nesmí tu chybět =D
 • Fate Stay Night - Žůža anime - bude s CZ titulky :) (Chybí rozcestník)
 • Higurashi no naku koro ni - Psycho anime, též nesmí chybět (Chybí rozcestník)
Tohle všechno by se tu během dneška mělo objevit ^^ Rekontrukce bude zahrnovat:
 • Rozšíření rubriky Japonsko
 • Promazání rubrik, do kterých jěště nebylo (a nebude) nic přidáno
 • Promazání článků, ve kterých se nezobrazují obrázky
 • Možné rozšíření jěště několika rubrik (zatím nevím jakých =D)
 • Ke každé anime přibyde nepatrná rubrika "Screeny" :))
A to je vše, tak jako tak mi to dá dost práce, jelikož já jsem lenoch a k tomu všemu si musím dopsat věci do školy :(( Tak zatím pp :)

Haf,haf =D

3. dubna 2009 v 12:53 | Aiko-chan
Sate ^^
Včera jsem dokoukala anime "Chrno Crusade" a málem jsem dostala hysterický záchvat breku --" ... Můj Chrono :(( Někdy už mě až štve, že anime beru tak vážně, jako kdyby nějaký anime svět existoval, ... mno co, když jsou důkazy o tom, že jsou duchové a UFO, proč by neměl být nějaký anime svět?? =D A pokud je, .... please, .... po smrti chci tam =D Jo,jěště než odběhnu k jinému téma, ... pokud si chcete taky pobulet,jukněte na toto video --" A teď dál =D Od pondělí čekám na The Sims 2 do playstationa. Já jak ten debil každý den čumím každých 5 minut z okna a furt nic --" Jestli to nepříjde ani dneska, tak se ten další týden asi zcvoknu /devil/. Už aby jsme měli toho new pejska, protože celé dny trčím u pc nebo playstationa
a už mě to začíná celkem štvát. Když už nám strejda slíbil, že nám ho vycvičí jako
policejní ho psa, tak budiž =D Navíc s ním budu muset chodit na cvičák aby nevyšel z formy,kyáááá,já se těším ^^
Mamka na mě, "Mno jasně, už se těšíš, jak ti pejsek pomůže v balení kluků," mnojo, jasně XD Vážně jsem celá natěšená, že budu balit kluky starší 15 let XD (mě si ale taky tipujou na 15,třeba toho využiju --" .... Nebo néé XD) Ale už se na hafánka těším ^^ Správně by jako policejní pes měl umět: chodit po žebříku,poslouchat na slovo, vyjet po každém který se k němu nebo páníčků příblíží víc jak na jeden metr a já nevím co všechno, ... prostě to bude náš osobní ochránce =D Nejspíš ho budeme mít o velkých prázdninách, ale nevím jak dlouho trvá jeho výcvik --" Prázdniny jsou tu co nevidět a já je nehodlám prosedět u pc. Já už končím, jdu koukat po poště =D PP :)

Konečně :)

30. března 2009 v 16:19 | Aiko-chan
Tááák, udělala jsem konečně všchny diplomky za SB, ikdyž jsou strašné,mno nic =D Dál ... new des, chtěla jsem udělat náhled al nevím,jak se na notebooku fotí, tak Vás chci požádat. Kdyby byl někdo tak moc ochotný a udělal by mi náhled tohoto designu? Byla bych dotyčnému moc vděčná :)
To je zatím vše :) PP

P.S Prosím, hlásněte for me TU jsem tam jako Aiko-chan, kdyby jste chtěli diplomek,písněte :)

Prosím o hlásky

29. března 2009 v 17:38 | Aiko-chan
Ahojík, všechny bych Vás chtěla požádat o laskavost. Nehlásli by jste za mě >TU< ?? Jsem tam jako Aiko-chan :)) Pokud by jste chtěli diplomek, stačí napsat :)

Moje výtvory :))

28. března 2009 v 19:47 | Aiko-chan
Tááák, tu máte moje (hororové) výtvory =D Byla bych ráda, kdyby jse mi je zkritizovali do komentáře,děkujuuuuuu :)

Jsem z5 :)

27. března 2009 v 14:01 | Aiko-chan
Začnětě hrát na famfáry! =D Mám konečně ten notebook, a jak jste si všimli, přidala jsem už i pár článků, ale diplomy za bleskovky a SB budou později, jelikož sem můžu nainstalovat photoshop až za týden :( Jinak, něco na mě vlezlo, tak asi budu mít čas na psaní a konečně se tu objeví nějaké new dílky :)

Frrrrrr

22. března 2009 v 17:34 | Aiko-chan
Tak,po dlouhé době se zase ozývám - nemám totiž pc. Bude asi začátkem dubna a jěště k tomu notebook! Tak to budu muset nějako přežít =D Taky se mi blíží narozky (22.4.) bude mi 12 (to se zase budu cítit starší =D) Tak já už zase končím, jdu si natáhnout narychlo jěště nějaké scene picty do mobilu a stáhnout si píseň "Right round" upa žůžo píseň :)
Tak papa :)
P.S Jaký styl vyznáváte Vy? (Emo,scene, barbie, aj.)? :)
PP.S Pokud mi potřebujete něco důležitého (ohledně SB aj.) tak máte hold smůlum, přečtu si to až budu mít pc :((

PP :)

Ozývám se a žiju! =D

6. března 2009 v 12:54 | Aiko-chan

Takže, mám novinky o mém pc =D Jé na odpis =D A asi se divíte, proč sem vygebená, ale to proto, protože ten co je naodpis se prostě dá dopryč, mamka si koupí new pc a mě DARUJE její notebook,který má 150 GB. Super,můj sen se naplní =D Ale to až budou peníze na new pc, takže asi za takový týden nebo dva. Teďkon mám půjčený od mamky jeden starý krám kde není ani skype natož nějaký icq, takže stahuju, stahuju, ale šmejd icq mi jaksi nechce jet =D Takže aspoň skype =D Tak já končím a jdu něco přidat (konečně =D) Ale nebude toho moc, jelikož si potřebuju udělat pár věcí :) Tak zatím pááá,lidičky =D

Jsem bez pc

2. března 2009 v 14:35 | Aiko-chan
Jsem bez pc! Proto nepřidávám a píšu z nootebooku který patří mamce. Píše se fakt blbě jelikož klávesnice si dělá co chce a proto píšu s chybama. PC budu mít asi za dva týdny. Neberte to jako dočasné pozastavení, protě jen ted nebudu delší dobu přidávat. Všechny diplomy za sb proto udělám až později a s tím samo i další věci. A já už končm,bo do tý klávesnice buším o 106 bo mě fakticky štve - vůbec na ní nejde psát! =D

Jo,jo,já vím =D

24. února 2009 v 15:20 | Aiko-chan
Jo,jo,vím =D Už Vás určitě s tím mím rozepisováním štvu =D Je to blog o anime a co tu najdete?! Moje debilní výlevy =D No tohle je (snad) poslední =D A je to tu kvůli tomu, že nemám čas ,tak aby se neřeklo, tak Vás aspoň informuju co se děje atd. :) Teď nemám moc času sem přidávat a tak prosím vydržte do pátku, kdy mi začínají prázdniny a snad během toho týdne přestěhuju ten celý starý blog sem ... ale je tu menší problém ... mám zavirovaný PC takže nevím jak se sem dostanu , protože ten PC si možná veme bratránek (moe zlatíško =*) A něco s ním udělá =D Tak zatím pp, a hned nad tímto článkem naleznete bleskovku, aby jste se zatím zabavili =)

Fota - Aneb mobil mánie právě začala =D

20. února 2009 v 19:05 | Aiko-chan
Tak,jak jste se v předchozím článku mohli dovědět, mám new mobil =D A je to můj první mobil, do kterýho si můžu natáhnout mp3 (do minulého jsem mohla taky, ale jen jednu protože měl strašně malou paměť >_<) a mnoho dalších věcí, které zahrnují i možnost focení a pozdějšího nahrátí do pc =D Takže jsem začala fotit to,co se mi dostalo pod ruku =D Nevynechala jsem ani takovou zrůdu jako jsem já kterou najdete hned na začátku prezentace! (A ten,kdo to přežije,je king =D Protože moje image je strašná =D) Víc se rozepíšu u samostatných fotek,tak jdem na to =D

Mám new mobil

19. února 2009 v 9:05 | Aiko-chan

Opět se hlásím :) Ale dnes e asi moc nerozepíšu :) Jak si možná někteří všimli (tak fajn,beru z5) píšu v době,kdy má být škola ... tak to v tom mozečku musela udělat CVAK a PŘÍJEM. Ano,jsem nemocná.

Mno ale to už jsem zase jinde ... Chtěla jsem se tentokrát pochlubit s novým mobilem (já vím,jsem mrcha XD) Je to úpa bomba tel. :) Má to bluetooth,infračervený port, mp3,možnost dokoupení paměťové karty(já ju mám,má 2GB =D) ... Mno prostě mobil přímo pro mě =) Ikdyž je pravda, že (jak už jste si mohli všimnout) tak klávesnice(bo co to je =D) je velká jak kráva oproti displeji. Ale to je dobře, jelikož když jsem psala SmSky s mím starým telefonem, tak jsem se často přehmátla, jelikož píšu docela rychle a taky tam ta tlačítka byla moc blízko u sebe.

Ten mobil mamka koupila za doplatek 600Kč k jednomu tarifu (jinak stojí tuším něco od 2 500Kč - 3 850Kč) takže celkem drahý tel.

Na hoře jsou tři obrázky jak ten telefon vypadá (všechno je to jeden model mobilu,akorát trošku jiný designy mají) Můj vypadá přesně jak na ten mobil na druhém fotu.A teď jedna otázka ... jsou tak blbí(nebo já nevím jak to nazvat) když dělaj telefon růžový (to bych jěště jako přežila) ?? Ale nepřežila bych ten šílený design s tou růžovou ... Řeknu narovinu ... jsem ANTI-PINK (Ale to zase neznamená,že jsem emo!!!) Prostě jen nesnáším růžovou. Ale ten růžový design na třetím fotu je fakticky humus :(

No to je vše co jsem chtěla =D Dneska mi jede mamka dokoupit USB kabel k mobilu + new sluchátka do něj. A víte proč i sluchátka? Protože tam sice přibalená byla, ale bylo tam jen JEDNO sluchátko =D Pak Vám to sem vyfotím =D Já myslela že mě klepne kdžy jsem to viděla =D Jako je sice pravda,že když jsem si přes něj pustila rádio, tak jsem málem přišla o sluch,ale já chci prostě dvě sluchátka! =D

Tak pp, Vaše Aiko-chan

Moje zlatíčko =*

18. února 2009 v 13:59 | Aiko-chan

Ahojtééé, tak jsem se rozhodla Vám představit mé zlatíčko(=obluda bez srdce) Lindůska (=Lindose) =* Je to britská bílá čičinka =*No není kawaii?! =* A abych vysvětlila tu "obludu" .... je to fakticky potvora =D Ikdyž to na těhlech fotkách není vidět (mnojo,foťák+já,to vážně nejde dohromady :D) tak je to rozený ďábel =D Např. Na té druhé fotce se snaží hlavou dostat do toho balíčku, který mamce přišel ... A jaksi mu to nejde =D Nebo na tom prvním pozoruje mouchu, kterou později chladnokrevně zabil v obýváku na zemi =D

I na tom třetím v tom není nevinně =D Ono to jen vypadá, že usíná, ale není to tak! Po 4 vteřinách, co jsem ho vyfotila na mě vystartoval jak stíhačka a snažil se mě škrábnout ... potvora =D Já ho jednou prostě budu muset natočit,... to by jste nevěřili,co dělá za kraviny XD Například se mu na zadek přichytlo jeho hovno (XD) a on se ho snažil dostat ... ze sebe dolů . A tak si sedl na zem a předníma packama se po ní posouval a snažil se, aby mu z toho zadku spadlo XD

Také pozor!Aby jste nedopadli jako já! On je na dlouhé vlasy snad závislej... JÁ SE PROSTĚ NEVYSPÍM S NÍM V POKOJI! Proč?! Protože jestli sebe míň pohnu vlasama tak on se ožene svou packou po nich a to nechtějte zažít, že se Vám drápama zachytne do ucha! Bolí to jak sviň! Mrcha >_<

Jěště Vám sem napíšu pár řádků a poté ihned jdu přidat nějaké články(případně přednastavit)... Chtěla jsem Vám jěště říct, že ... on má takové pouto s brčkem ... asi jako býk s červenou ... jeho neudržíte v přítomnosti brčka klidného!To je prostě nemožné! A to ani nechtějte,aby se to brčko hýbalo! (Já nevím co vy s brčkama děláte,ale my s nima obyřejně pijeme =D) Já si sednu s brčkem třeba k čaji(=blbost! S brčkem piju jedině šťávu =D) ... Dopiju ... a najednou ucítím divný pocit,jako by mě někdo pozoroval. Otočím se ... a kocour s těma svejma mega roztomilejma očima na mě čuměl, jako kdybych ho hypnotizovala ... nebo já nevím jak jinak to napsat ....

Prostě jakmile on vidí brčko ... prostě jako býk s červenou barvou =D Neudrží se =D A já na to už doplatila .... zrovna dneska ... mě těma svejma hnusnejma drápama sekl do ruky když jsem mu chtěla dát brčko na hraní :(( Mrcha ... příště se na něj vybodnu =D

No nic,zase jsem se po dlouhé době rozepsala :D Ale já si to nemohla odpustit =D Tak zatím pp :)

Vaše Aiko-chan

Japan people =*

10. února 2009 v 14:37 | Aiko-chan
Booože, nonení ten kluk na animace upa k sežrání?! Já Japonce total žeru *-*

Tak,a teď ... bábrle včera byla upa O.K :(( Fakticky mě to sebralo ... já se tak těšila že mě seřve a vono nic :D Prostě jen co to máš s hlavou a pak ticho :(( No nic,naseru ji něčím jiným :D

Dnešek ve škole celkem good (až na to,že mě bolí nohy jak sviň z toho, jak ráno chodím do školy 1 kilák a půl a domů totéž o-O
Tohle jenom zkráceně,večír se tu hodlám rozepsat :D Jinak se těšte, dnes se budu specializovat na cosplaye ze všech možných anime :) Tak zatím Pp :)

... Jůů,tři tečky :D

8. února 2009 v 15:59 | Aiko-chan
Takže,lidičky,dneska jsem sice moc článků nepřidala,ale to je jedno :D Jen Vás chci informovat, že už jsem napsala druhý díl Cirkusu Konoha, tak pokud chcete číst, tak směr Others>Zabavte se>FanFiction>Cirkus Konoha :) Dál ... jdu si udělat s pomocí barevného tužidla (... XD) 3 barevné pramínky na kebuly a to> červený,hnědy a trošku oranžový. Ono to sice zní strašně, ale docela mi to i sluší, jelikož se mi někdy povede s tou červenou to tak přehnat, že se mi z toho udělá slabě fialová :D Ve škole s tím nikdo z učitelů problém nemá (no jěště aby měl ...) tak jako ... ticho :D
Mno a teď jedu s mamkou pro ségru k bábrli - až ta mě uvidí(spíš až uvidí ty vlasy ...) tak jí chytí mrtvice... :D Mno nic, tak já letím :D Než si to totiž udělám, je půl hodina na alijašce :D Tak pp :)

Potřebuju generátor na vytváření titulků ...

8. února 2009 v 13:46 | Aiko-chan
Tak,po dlouhé době se zase ozývám :)
Nejprve,než se rozepíšu, bych se Vám chtěla omluvit za to, že sem týden a půl nic nepřibylo (až do včerejška), a důvody jsou jasné,prosté,stručné: Lenost,škola,playstation :D

Musíte počítat s tím,že tohle nebylo ale naposled,jelikož ve škole sem druhé pololetí moc dabře nezačala, musím se trošku polepšit ... Jo a teď jsem si vzpoměla,já se jěště nepochlubila s vysvědčením,co?! XD Já budu ale mrcha,takže se pochlubím :D Na to,že jsem se doma skoro vůbec do teď neučila, je to výzo přímo k zulíbání :D

Měla jsem samé :D Ale fakticky (a pak ať si nějací debilové támhle v hospodě říkaj, že blondýny jsou krávy blbé :P)

Jinak, zatím jsem jěště celý blog sakura-love-uchiha nepřestěhovala sem (a to mě jěště čeká něco přes 1 000 článků - to mě odrovná O-o) tak sem zatím nepřibydou články,které mám v rozepsaných (některé jsou fakticky zajímavé, ale neřeknu jaké :D) takže si jěště takový týden musíte počkat, dokuď nebudou články samovolně přibývat podle toho, co jsem našla a vyhrabala :)

No tak to je asi zatím vše :)
P.S Jsem zlá - takže pokud se mi od teď někde na blogu objeví reklama, ignoruju a mažu!!! (Neplatí pro SB - ti maj protekci :D) Snad každý pako vidí, že mám nahoře u rubrik i zvýrazněně napsáno REKLAMY - jedno kliknutí navíc Vás nezabije,ne?!

SB samozdřejmě můžou spamovat jak je jim libo :)

Tak pp :) (Jsem se zase rozepsala,no :D)

Opravna

26. ledna 2009 v 16:12 | Aiko-chan
Ahojík, takže,nějak mě štve PC, takže ho asi dám do opravny ... Ano,já :D Budu si to bohužel muset zaplatit, a dám ho tam až zítra ... nebo vlastně já ani nevím kdy :d Ale nejspíše zítra,protože mamka jede do města,tak jí to jěště řeknu ... Takže dneska musím zálohovat,zálohovat,zálohovat :(

Ale nebojte se, na blog se přidávat bude... budu chodit do zámečku kde je interner zadarmo :D Tak se mějte ... jdu se naučit zálohovat :D Fakticky :D Musím se to naučit :D Vím,jak se vypalujou písničky, to jo... obrázky se vypalujou prej upa stejně ... jenže mě jde o psané soubory... mám tu spoustu rozepsaných povídek ... Kdyby to někdo věděl ... prosím o pomoc,jelikož mi asi všechny soubory z pc vymažou :((

New design - by me!

25. ledna 2009 v 10:52 | Aiko-chan
Táááák,můj první design ... teda druhý xD První najdete >>>ZDE<<<
Snad se Vám líbí,ikdyž jsou tam vidět začátečnické chyby :)) Ale snad se aspoň trochu líbí :))
P.S I menu jsem změnila :))
PP.S S photoshopem mi to jde dobře - každý den se mi daří objevit něco nového :D
PPP.S Nechce se mi zítra do školy :((
 
 

Reklama